Uzmanlığımız, havadan ve yerden görüntüleme sistemleridir. İnsansız Hava Araçları ile, gidilmesi ve çekilmesi zor planların amatörden sinematik formata kadar çekimlerini yapıp, yine kendi bünyemizde kurgu montajının gerçekleştirilmesidir. Firmanın ihtiyaç ve beklentilerinin belirlenmesinden, reklam ya da tanıtım filminin teslimine kadar, her aşamada firmalarla temasta kalmaktayız. Özellikle sinema sektöründe İnsansız Hava Araçlarının da kullanımının mümkün olmadığı planlarda, kendi geliştirmiş olduğumuz kumandalı araçlar ve cable-cam’ler ile çekim yapmaktayız.

     Şale Prodüksiyon, farklı illerde faaliyet gösteren aynı camiaya gönül vermiş profesyonelleri bir çatı altında toplamak amacı ile Ankara’da kurulmuş bir firmadır. İşletmelerin, tanıtım ve bilinirlik ihtiyaçlarının temini hususunda faaliyetlerin her aşamasında çözüm ve çözüm ortağı olmayı vadediyoruz. Bünyesinde fotoğraf ve video çekimi, havadan ve yerden görüntüleme sistemleri, canlı yayın, kumandalı görüntüleme araçları, cable-cam faaliyetleri yürüten Şale Prodüksiyon, aynı zamanda sosyal medya çözümleri, kurumsal kimlik, e-ticaret, web dizayn, logo dizayn gibi faaliyetlerde ise çözüm ortaklığı ile firmalarımızın değerlerine değer katmaktadır.

     Gelişmekte olan firmalardan, kurumsal firmalara; aile şirketlerinden, küresel şirketlere kadar her türlü kuruluşa çözüm ortaklığı sunan Şale Prodüksiyon geride bıraktığı yıllarda Savunma Sanayi, Bilişim Sektörü, Gıda Sektörü, İnşaat Sektörü, İthalat – İhracat Sektörü, Kamu Kuruluşları, Tsk, Devlet Kurumları gibi sektörlerde faaliyet gösteren firma ve kuruluşlarla çalışmıştır.

     Uygulayıcı faaliyetlerinin yanı sıra her türlü görüntüleme sistemlerinin temini ve kiralanması hizmetlerini de sunan Şale Prodüksiyon, sektöründe en iyi olmak için yeni teknolojilerle her geçen gün kendini geliştirmeyi hedeflemektedir. Yolu bizim gibi gelişimden geçen firma ve kuruluşlarla birlikte yol almak ümidiyle yolumuza devam ediyoruz.