Etkileşim oranlarının %90’lara ulaştığı dijital dünyanın en etkili yöntemi görsel anlatım olarak şekillenmiştir.  Görsel anlatım yani tanıtım filmi, şirket içi dinamiklerinizi, şirket kültürünüzü, stratejilerinizi; kısacası şirketinizi “doğru” hedef kitleye anlatmada en etkili yöntemdir.

Kurumsal Tanıtım Filmi: Kurum ya da kuruluşların, hedef kitlelere ulaşmasında Şale Prodüksiyon olarak Kurumsal Tanıtım Filmi hizmeti sunmaktayız. Kurumsal Tanıtım Filmi, bir şirketin şirket kültürünü, vizyon ve misyonunu, değerlerini, stratejilerini ve kimliğini geniş kitlelere aktarmak için düşük maliyetli ve etkili yöntemlerden bir tanesidir.

İnşaat Tanıtım Filmi: Hızla gelişen ve rekabetin en üst seviyede yaşandığı inşaat sektöründe firmaların projelerini geniş kitlelere ulaştırmasında en çok kullanılan iletişim aracı videolu anlatımdır. Projelerin henüz 3D modelleme aşamasından, anahtar teslim haline kadar tanıtım filminin her aşamasında Şale Prodüksiyon olarak hizmet vermekteyiz. Bu süreçte boş arazinin görüntülenmesinden, 3D modellemesine kadar, genel ve ayrıntı çekimlerden havadan çekimlerine kadar firmalarımıza destek vermekteyiz.

Fabrika Tanıtım Filmi: Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalar, ürünlerinin kalitesini ortaya koyan üretim hatlarının geniş kitleler tarafından bilinmesini isteyebilmektedirler. Hammadde girişinden, sevkiyat noktasına kadar uzanan üretim hattı faaliyet sürecinin sunumu, en az ürünün kalitesi kadar hedef kitlelerin bilmeyi istediği bir süreçtir. Bu aşamada müşterilerimizin üretim hattı boyunca üretim faaliyetlerinin her aşamasında birlikte çalışmaktayız. Fabrika tanıtım filmleri; özellikle  tekstil, gıda, inşaat malzemeleri, beton santralleri ve kum ocakları, yapı kimyasalları, demir çelik, ağaç ürünleri gibi sektörler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Ürün Tanıtım Filmi: Ürün ve hizmetlerin pazarlanması için, görsel anlatım yazılı anlatıma oranla çok daha etkilidir. Hedef kitle, ürün ya da hizmetlerinizin etkinliğini, hazırlayacağımız tanıtım filmi ile görsel hafızasında tutacak ve en hızlı şekilde dönüş sağlayacaktır. Ürün ya da hizmet tanıtım filmlerinin hazırlanması aşamasında, müşterilerimizin beklentilerinin doğru analiz edilmesinden, ürün ya da hizmetin çekimine kadar, teknik bilgi ve senaryonun hazırlanmasından, kurgu montaj aşamasına kadar sizlerle birlikte hareket etmekteyiz.